Čekatelský kurz

Podzimní čekatelský kurz 2020 zrušen

Bohužel pro vás máme špatnou zprávu. Vzhledem k okolnostem jsme nuceni podzimní čekatelský kurz Nabosso 2020 zrušit v celém rozsahu a to bez náhrady. V současné situaci nejsme schopni najít žádnou možnou formu kurzu, aby naplnil všechny vaše i naše očekávání. Co se teď tedy bude dít? Všem účastníkům podzimního kurzu, a to i těm přesunutým z jarního letošního běhu, bude do 20 dnů vrácen poplatek v plné výši. Pokud dojde k nějakým problémům týkající se vrácení plateb a platbu neobdržíte do tohoto termínu, tak nás neprodleně kontaktujte. Chápeme, že tato situace může způsobit problémy, při dalším přihlašování na vůdcovský kurz, z toho důvodu v roce 2021 umožníme přihlášení na náš vůdcovský kurz i bez čekatelské kvalifikace. V tomto případě absolventi našeho vůdcovského kurzu v příštím roce obdrží nejenom dekret vůdcovský, ale zároveň i čekatelský. Těšíme se na setkání v roce 2021, snad už za daleko lepší situace!

Čekatelky podzim 2020

Do konce srpna zveřejníme všechny podrobnosti k čekatelskému kurzu Nabosso 2020 - podzim. Co už však víme nyní? Kapacita kurzu bude navýšena na 60 osob, takže k původním přihlášeným se může přidat zhruba 35 dalších osob. Termín víkendu bude 13.-15.11.2020 a přihlašování dodatečné kapacity začne 14.9.2020. Uchazeči z jara budou automaticky přeřazení do podzimního běhu, pokud jim to však nebude vyhovovat, můžou se týden před začátkem přihlašování (do 7.9.2020 včetně) odhlásit a bude jim vrácen zaplacený poplatek v plné výši.

Aktuální informace ze dne 22.3.2020

Vážené sestry, vážení bratři,
v duchu posledních událostí vás informujeme o řešení vzdělávacích akcí Nabosso v roce 2020.
Jarní čekatelský kurz 2020.

  • Je zcela zrušen.
  • Všichni účastníci jsou přesunuti na podzimní běh včetně jejich platby a přihlášky. V případě, že s přesunutím nesouhlasíte, kontaktujte vedoucího kurzu (Zipp) a požádejte o zrušení přihlášky a vrácení peněz.

Vůdcovský kurz 2020

  • Druhý i třetí víkend kurzu je zrušen.
  • Všechny termíny odevzdání projektů (blok A, B i C) zůstávají v platnosti. Obhajoby každého projektu proběhnou elektronicky přímo s osobami, kterým je odevzdáváte. O formě rozhodně vždy zodpovědná osoba.
  • Zkoušky (blok A i B) proběhnou elektronicky, o formě a technických prostředcích vás budou informovat zkoušející.
  • Po dokončení všech části vůdcovského kurzu obdržíte dekrety i odznak poštou.
  • O finálním vyúčtování kurzu budete informování prostřednictvím vedoucího kurzu (Kuchtík).

Kurz střediskového minima 2020

  • Je zrušen bez náhrady, o vypsaní nového kurzu bude rozhodnuto, jakmile to situace dovolí.
  • Všechny poplatky budou vráceny v plné výši na účty, ze kterých přišly.

Velmi děkujeme za pochopení a věříme, že vše se brzy opět setkáme na našich vzdělávacích kurzech.
Za tým Nabosso dne 22.3.2020
Michal Prauzek – Kolja