Lektoři čekatelského kurzu

Tomáš Bartoň - Kuchtík

Kuchtík je vedoucí čekatelského kurzu. Na samotném kurzu bude řešit zejména organizační záležitosti, nicméně se potkáte i na programu. Mezi jeho speciality patří lesní zákon, skautská metodika nebo taky pořádání rozcviček. Pokud máte dotazy ohledně udělování dekretů, tak je to správná osoba.

Michal Prauzek - Kolja

Hned při registraci se setkáte s Koljou, bude řešit vaše přihlašování, platby a další dokumentaci. Je předsedou zkušební komise a na kurzu zodpovídá za jeho celkovou programovou náplň. Potkáte ho na jednom ze seminářů, který se týká organizace a práva a v různých dalších diskuzích na víkendu. Pokud chcete řešit záležitosti ohledně přihlašování, tak se obraťte na něj.

Barbora Urbišová - Beruška

Beruška je stálá lektorka čekatelského kurzu. Mezi její speciality patří práce se skautskou stezkou a taky skautská metodika. Zpravidla vás bude provázet většinou programu, ať už se bude jednat o naučné aktivity nebo zábavné hry.

Rostislav Fojtík - Natan

Mezi nezkušenější lektory patří Natan. Je to vedoucí oddílů s dlouholetou praxí a zkušenostmi, které se bude snažit předat všem účastníkům čekatelského kurzu. Těžko vybrat jeho nejsilnější témata, ale rozhodně mezi ně patří družinový systém, bezpečnost a myšlenkové základy skautingu.

Ondřej Volf - Zipp

Zipp je stálý lektor, který se zabývá mnoha tématy. Potkáte ho v aktivitách, které se věnují plánování víkendové výpravy, družinových aktivit nebo také práce se stezkou. Také má pro čekatele vždy nachystáno několik her, které rozhodně pobaví.

Jiří Káňa - Hurvajsz

Hurvajsz se v rámci čekatelského kurzu věnuje zejména pedagogice a psychologii. Proto se s ním setkáte zejména v aktivitách, které zahrnuji práci s dětmi nebo týmové spolupráci.

Tomáš Černý - Čáryfuk

Na jednom ze seminářů potkáš Čáryfuka, jeho hlavním tématem je skautské hospodaření a vyúčtování akcí. Bude také i na víkendu, tam všechny zkouší a vysvětluje nepochopené.

Pavla Matoušková - Myška

Myška je specialistka na zdravovědu. Organizuje jeden se seminářů, kde se probírá první pomoc a obecně základy zdravovědy. Na víkendu jí potkáš na mnoha programech od seznamovacích her až po metodické semináře.