Lektoři čekatelského kurzu

Ondřej Volf - Zipp

Zipp je vedoucí kurzu a stálý lektor, který se zabývá mnoha tématy. Potkáte ho v aktivitách, které se věnují plánování víkendové výpravy, družinových aktivit nebo také práce se stezkou. Také má pro čekatele vždy nachystáno několik her, které rozhodně pobaví.

Tomáš Bartoň - Kuchtík

Na samotném kurzu bude řešit zejména organizační záležitosti, nicméně se potkáte i na programu. Mezi jeho speciality patří lesní zákon, skautská metodika nebo taky pořádání rozcviček. Pokud máte dotazy ohledně udělování dekretů, tak je to správná osoba.

Rostislav Fojtík - Natan

Mezi nezkušenější lektory patří Natan. Je to vedoucí oddílů s dlouholetou praxí a zkušenostmi, které se bude snažit předat všem účastníkům čekatelského kurzu. Těžko vybrat jeho nejsilnější témata, ale rozhodně mezi ně patří družinový systém, bezpečnost a myšlenkové základy skautingu.

Jiří Káňa - Hurvajsz

Hurvajsz se v rámci čekatelského kurzu věnuje zejména pedagogice a psychologii. Proto se s ním setkáte zejména v aktivitách, které zahrnuji práci s dětmi nebo týmové spolupráci.

Tomáš Černý - Čáryfuk

Na jednom ze seminářů potkáš Čáryfuka, jeho hlavním tématem je skautské hospodaření a vyúčtování akcí. Bude také i na víkendu, tam všechny zkouší a vysvětluje nepochopené.