Informace k prvnímu víkendu vůdcovského kurzu 2020

Sraz: 28. 2. 2020 v 19:10 na vlakovém nádraží Hrubá Voda. V případě problémů během dopravy komunikujte s Natanem (tel. 603 167 678), který na vás bude na sjednaném místě čekat. Pokud nebude dostupný, je již mimo signál. V tom případě se obraťte na mě a pořešíme ad hoc (kontakt níže).
Kde přes víkend budeme: Skautská chata Severní hvězda, GPS 49.6926200N, 17.4457056E. Pozor, od zastávky Hrubá voda již nikde v okolí není telefonní signál - počítejte s tím, prosím. Na místo také nevede cesta pro běžná auta.
S sebou: Vše, co si myslíš, že se tak potřebuje na víkendové akci (takové obvyklé věci, jako je spacák, karimatka, hrníček, lžíce, notes s psacími potřebami, kartáček na zuby apod.), rozhodně si přibal papuče, kroj a vaše oddílové triko. Kroj je nutností, oddílové triko výhodou. Vzhledem k tomu, že se jedná o skautskou akci, byli bychom rádi, kdyby se pro tento víkend stalo jedno či druhé Vaším ošacením (lidí, kteří se o vás budou o víkendu starat se to týká také). Počítej s tím, že může být zima, proto si vezmi teplé oblečení. Přibal si rovněž jídlo na páteční večer, dále originál přihlášky, čekatelský dekret, potvrzení od lékaře, případně i potvrzení o absolvování ZZA.
Jídlo od sobotní snídaně do nedělního oběda (vč.) a ubytování bude zajištěno v chatě, kde se topí, je tam WC i teplá voda. Pokud máš své specifické požadavky, prosím, zařiď se.
Návrat: Konec je naplánován, až budeme všichni zničení, nejpozději však v neděli 1. 3. 2020 kolem 15 hod. Pak už se bude jen uklízet a loučit. Vlak odjíždí v 15:58.

Kdyby bylo cokoliv třeba dovysvětlit apod., neváhej mě kontaktovat - do odjezdového dne preferuji e-mail (t.barton@email.cz), v odjezdový den již radši volejte (tel. 604 842 551).