Informace k prvnímu víkendu 2015

Sraz: 6. 3. 2015 (pátek) v 18:45 na nádraží Ostrava – Svinov (ve velké prosklené hale) – pojedeme vlakem směr na Olomouc v 19:09. Pro ty, jejichž cesta se nekříží s Ostravou – jedeme na skautskou základnu Severní Hvězda ve Hrubé Vodě – Smilově, a to vlakem, s přestupem v Hranicích na Moravě (Ex 533 Helfštýn), odjezd z Hranic do Olomouce 19:44 (EC 120 Hradčany), odjezd z Olomouce 20:37 (Os 3565) – je nezbytné, abyste se na nás napojili do jednoho z těchto spojů (určitě nejdeme přímo na základnu) a to nejpozději na nádraží Hrubá Voda (kam se ještě dá dojet autem). Jinými slovy: Všichni se bezpodmínečně potkáme na nádraží v Hrubé Vodě, a to ve 21:08! Pro ty, kteří nepojedou z Ostravy, ale napojí se po cestě – dejte nám, prosím, vědět! pro ty, kteří pojedou po vlastní ose – schovávejte si, prosím, jízdenky, cesta Vám bude proplacena. Jídlo od sobotní snídaně do nedělního oběda a ubytování bude zajištěno. Pokud máš své specifické požadavky, prosím, zařiď se.

S sebou: Vše, co si myslíš, že se tak potřebuje na víkendové akci (takové obvyklé věci, jako je spacák, karimatka, hrníček, lžíce, notes s psacími potřebami, kartáček na zuby a tak), rozhodně si přibal papuče a kroj, ani jedno však ne na sebe během dopravy! Vezmi si rovněž jídlo na páteční večer. Počítej s tím, že může být zima, proto si vezmi teplé oblečení – POZOR!! Nikdy nevíš, kde skončíme, proto buďte teple oblečení již při cestě tam!! Pokud máš potřebu, vzít si třeba trombón, harfu nebo něco podobně osobního, klidně vezmi, ale orchestrión moc nedoporučujeme… Dále je velmi nutné aby jste si vzali kroj a vaše oddílová trika. Kroj je nutností, oddílové triko výhodou. Vzhledem k tomu, že se jedná o skautskou akci, byli bychom rádi, kdyby se tento víkend v jednom či druhé stalo Vaším ošacením. Nás organizátorů, se to týká taktéž, buď se budeme pohybovat v kroji, nebo našich oddílových tričkách. Originální přihlášky a takové ty papíroviny si, prosím, přibalte taky.

Návrat: Konec máme naplánovaný až budeme všichni zničení, nejpozději však kolem 13:30 hod. v neděli 8.3., pak už se bude jen uklízet apod. Vlak odjíždí v 15:52 z Hrubé Vody – Smilova, v Olomouci je v 16:26, v Ostravě – Svinově vás vrátíme (když všechno klapne) již v 17:39.

Malé upozornění: Na základně není signál, proto pokud máte enormní potřebu všem hlásit svou pozici apod., nebude to ze základny možné.
Při dotazech nebo změnách nás kontaktuj na t.barton@email.cz nebo na telefonickém kontaktu na Kuchtíka 604 842 551.