Informace k prvnímu víkendu VK 2019

Sraz: 1. 3. 2019 (pátek) v 16:45 na nádraží Ostrava – Svinov (ve velké prosklené hale) – pojedeme vlakem Ex 591 Helfštýn s odjezdem 17:08. Pro ty, jejichž cesta se nekříží s Ostravou, chtějí jet po vlastní ose nebo jiným způsobem – mohou přistoupit v Olomouci hl.n. na vlak v 18:35 Os 3563 směr Moravský Beroun. Vystupujeme na zastávce Hrubá Voda. Pokud chcete dojet autem nebo jinak, tak se všichni bezpodmínečně musíte být na nadráží Hrubá Voda v 19:08!
Všichni, kteří pojedete vlakem, si kupte jízdenku. Do 26ti let si můžete koupit levnější jízdenku! Jízdenka vám bude proplacena maximálně do hodnoty 100,-Kč. Jídlo od sobotní snídaně do nedělního oběda a ubytování bude zajištěno. Pokud máš své specifické požadavky, prosím, zařiď se. Na cestu se vybavte vhodnou obuví (půjdeme několik kilometrů lesem), čelovkou a batohem, který se vám dobře ponese. Hudební nástroje jsou vítány! Pokud máte někdo vážnější zdravotní omezení, napište!

S sebou: Vše, co si myslíš, že se tak potřebuje na víkendové akci (takové obvyklé věci, jako je spacák, karimatka, hrníček, lžíce, notes s psacími potřebami, kartáček na zuby,náhradní oblečení a tak), rozhodně si přibal přezůvky a skautský kroj. Vezmi si rovněž jídlo na páteční večer. Počítej s tím, že může být zima, proto si vezmi teplé oblečení. Dále je velmi nutné, abyste si vzali kroj a vaše oddílová trika. Kroj je nutností, oddílové triko výhodou. Vzhledem k tomu, že se jedná o skautskou akci, byli bychom rádi, kdyby se tento víkend v jednom či druhé stalo Vaším ošacením. Nás organizátorů, se to týká taktéž, buď se budeme pohybovat v kroji, nebo našich oddílových tričkách a se skautským šátkem. Originální přihlášky, čekatelské dekrety, potvrzení od lékaře a případně potvrzení o absolvování zdravotnického kurzu si, prosím, přibalte taky.

Návrat: Odjezd z Hrubé Vody - Smilov bude v 15:53, v Ostravě-Svinově budeme 17:42.
Při dotazech nebo změnách nás kontaktuj na kolja@nabosso.cz nebo na telefonickém kontaktu na Kolju 775 694 919. Na srazu bude čekat Natan, který zajištuje společnou část cesty, v případě nutnosti ho kontaktuj na 603 167 678.

Pozor! V místě prvního víkendu na skautské základně Severka v Hrubé Vodě - Smilov není signál pro mobilní telefony a není možné tam dojet vlastním autem!